طلا روسیه پوتین پادشاه عربستان عربستان،

طلا: روسیه پوتین پادشاه عربستان عربستان، رئیس جمهور ولادیمیر پوتین اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دلواپس سرایت این ادبیات به سایر شخصیت ها هستیم ، احمدی نژاد رفت ولی ادبیاتش نه / درایتی

درگیری لفظی چند روز قبل قاضی پور نماینده مجلس و حمید بقایی معاون اجرایی احمدی نژاد بیش از آنکه به خاطر رو شدن تخلفات بقایی قابل توجه باشد به خاطر ادبیات سخیف اح

دلواپس سرایت این ادبیات به سایر شخصیت ها هستیم ، احمدی نژاد رفت ولی ادبیاتش نه / درایتی

احمدی نژاد رفت ولی ادبیاتش نه /درایتی: دلواپس سرایت این ادبیات به سایر شخصیت ها هستیم

عبارات مهم : سیاسی

درگیری لفظی چند روز قبل قاضی پور نماینده مجلس و حمید بقایی معاون اجرایی احمدی نژاد بیش از آنکه به خاطر رو شدن تخلفات بقایی قابل توجه باشد به خاطر ادبیات سخیف احمدی نژادی آن قابل تامل هست. ادبیاتی که به گفته فعالان سیاسی از بین بردن آن غیر از رجوع به سال های قبل از احمدی نژاد راهی ندارد.

به گزارش نامه نیوز: مدیر جمهوری که از قطعنامه دان و ادبیاتی مانند آن در حرف هایش بهره می برد سال هاست رفته است ولی رد پای او از ساحت سیاسی کشور هنوز پاک نشده هست. محمود احمدی نژاد دیگر تریبونی در اختیار ندارد تا پشت آن از ننه قمر، قطعنامه دان و واژه هایی این چنین حرف بزند. یاران و همفکرانش نیز دیگر جایگاهی در قدرت ندارند ولی هر از گاهی به واسطه پرونده ها و حاشیه هایشان درقضای رسانه ای ظاهر می شوند.

دلواپس سرایت این ادبیات به سایر شخصیت ها هستیم ، احمدی نژاد رفت ولی ادبیاتش نه / درایتی

آن ها تلاش زیادی می کنند متفاوت باشند ولی همچنان از ادبیات آن دوران فاصله نگرفته و مانند قبل سخن می گویند. همان معاون سابق ، امروز به یک نماینده مجلس می گوید فرزند پدرت نیستی اگر اسناد تخلف من را نشان ندهی. فعالان و اشخاص سیاسی اعتقاد دارند که این نوع از ادبیات بعید است به این زودی از فضای سیاسی ما دور شود ولی باید مراقب باشیم که این پدیده نامیمونبرای هر لحظه ماندگار نشود.

حجت الاسلام مصطفی درایتی عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت در این باره به نامه نیوز می گوید: « هنگامی که افرادی که در حد و اندازه عرصه های سنگین نیستند به صحنه می آیند ، ادبیات مختص به خود را به همراه می آورند و متاسفانه تا زمانی که آن ها یا همفکرانشان حضور داشته باشند شاهد ادامه این ادبیات هستیم».

درگیری لفظی چند روز قبل قاضی پور نماینده مجلس و حمید بقایی معاون اجرایی احمدی نژاد بیش از آنکه به خاطر رو شدن تخلفات بقایی قابل توجه باشد به خاطر ادبیات سخیف اح

مشاور مدیر دولت اصلاحات در امور روحانیت ضمن ابراز امیدواری نسبت به اینکه ادبیات احمدی نژادی به دیگر فعالان سیاسی کشور سرایت نکند، گفت: « نگرانی مهم این است که ادبیات نادرست به دیگران نیز سرایت پیدا کند. امیدواریم این اتفاق نیفتند و با کمرنگ شدن آن ها شاید فراموشی ادبیاتنشان نیز باشیم. اگرچه حتما آثار منفی آن ادبیات در مقطعی از تاریخ قابل مشاهده خواهد ماند».

بدون شک جهت آخر دادن به این نگرانی و از بین بردن ادبیات ناشایست مورد اشاره راهی وجود ندارد غیر از آسیب شناسی صحیح لیکن علت یابی گام نخست جهت پیدا کردن راه حل خواهد بود. آذر منصوری فعال سیاسی اصلاح طلب اعتقاد است که ریشه این ادبیات ناشایست به محمود احمدی نژاد و آن 8 سالی برمی گردد که در مقام شخص دوم مملکت از تریبون های رسمی به جامعه آموزش می داد می توان اینگونه صحبت کرد.

وی در گفت وگو با نامه نیوز با تاکید بر اینکه صدمات دولت احمدی نژاد در حوزه اخلاق قابل وصف نیست و به مراتب زیاد از صدمات آن در حوزه سیاست داخلی و خارجی، اقتصاد و … بوده هست، گفت: «به اعتقاد من راه حل از بین بردن این ادبیات از فضای سیاسی کشور رجوع به تجربیات موفق و نقاط اوج کشور در این زمینه است».

دلواپس سرایت این ادبیات به سایر شخصیت ها هستیم ، احمدی نژاد رفت ولی ادبیاتش نه / درایتی

منصوری توضیح داد: « دولت اصلاحات پیش از روی کار آمدن احمدی نژاد مدیر جمهوری داشت که موفق شد ایده گفت وگوی تمدن ها را به دنیا معرفی کند لذا بازگشت به آن فضا و استفاده از همان ادبیات می توان تنها راه چاره باشد. البته این کار بسیار سخت است زیر احمدی نژاد و نزدیکان او هشت سال مدام به این نحوه جامعه را آموزش دادند و اکنون شاهدیم که ادبیات احمدی نژاد از علاوه بر خود او حلقه نزدیکانش از سوی فعالان سیاسی دیگر و متاسفانه بعضی نمایندگان مجلس نیز مورد استفاده قرار می گیرد».

واژه های کلیدی: سیاسی | احمدی نژاد | احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs