طلا روسیه پوتین پادشاه عربستان عربستان،

طلا: روسیه پوتین پادشاه عربستان عربستان، رئیس جمهور ولادیمیر پوتین اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تک سانسه شدن «خوک» در نخستین روز اکران

اکران فیلم سینمایی «خوک» به کارگردانی مانی حقیقی که قرار بود از ۱۲ اردیبهشت‌ماه‌ جهت نخستین بار در سینماهای کشور به نمایش درآید، امشب فقط در یک سانس روی پرده خو

تک سانسه شدن «خوک» در نخستین روز اکران

تک سانسه شدن «خوک» در نخستین روز اکران

عبارات مهم : ایران

اکران فیلم سینمایی «خوک» به کارگردانی مانی حقیقی که قرار بود از ۱۲ اردیبهشت ماه جهت نخستین بار در سینماهای کشور به نمایش درآید، امشب فقط در یک سانس روی پرده خواهد رفت.

همایون امکانیان از دفتر پخش نیکان فیلم در گفت وگویی با ایسنا راجع به علت این اتفاق و تک سانسه شدن این فیلم در نخستین روز اکران خود توضیح داد: پخش فیلم سینمایی «خوک» به کارگردانی مانی حقیقی به علت بعضی پرسشها و همچنین آماده نبودن فیلم مقداری به تاخیر افتاده بود به همین علت امروز فقط امکان رساندن این فیلم به پردیس سینمایی کوروش ایجاد شد.

او ادامه داد: اکران این اثر که قراربود از ۱۲ اردیبهشت ماه در سینماهای سراسر کشور شروع شود، امشب با در اختیار داشتن یک سانس در ساعت ۱۱:۳۰ در سینما کوروش به نمایش درمی آید که البته تمام بلیتهایش هم پیش فروش شده است است.

تک سانسه شدن «خوک» در نخستین روز اکران

امکانیان همچنین اضافه کرد: به تدریج از فردا و نهایتا تا روز شنبه اکران این فیلم در تمامی سینماها امکان پذیر و کامل خواهد شد. فیلم «خوک» در بیش از ۲۵ سالن در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به نمایش درخواهد آمد و در مجموع در پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرستان بالای ۵۰ سالن دراختیار خواهد داشت که البته این تعداد به تدریج زیاد کردن پیدا خواهد کرد.

به گزارش ایسنا فیلم سینمایی «خوک» به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی مانی حقیقی در سرگروه سینمایی کوروش جایگزین فیلم سینمایی «به وقت شام» خواهد شد.

اکران فیلم سینمایی «خوک» به کارگردانی مانی حقیقی که قرار بود از ۱۲ اردیبهشت‌ماه‌ جهت نخستین بار در سینماهای کشور به نمایش درآید، امشب فقط در یک سانس روی پرده خو

این اثر سینمایی نماینده سینمای کشور عزیزمان ایران در بخش رقابتی جشنواره برلین بود و جهت کسب جایزه خرس طلای عالی ترین فیلم مسابقه کرد. در فیلم «خوک»، حسن معجونی، لیلا حاتمی، لیلی رشیدی، پری ناز ایزدیار، سیامک انصاری، علی باقری، مینا جعفرزاده، آیناز آذرهوش ایفای نقش کرده اند و رضا یزدانی، بیوک میرزایی، سهیلا رضوی و علی مصفا نیز حضور دارند.

در خلاصه داستان «خوک» آماده است: «حسن خشمگین هست. او مدتی است موفق به فیلم ساختن نشده. ستاره ی محبوبش صبر ندارد و می خواهد با کارگردانان دیگر همکاری کند. همسرش دیگر عاشقش نیست. دخترش بزرگ شده است و دیگر مستقل هست. مادرش پیر شده است و کم کم حافظه خود را از دست داده. مزاحم جذابی او را هر جا می رود تعقیب می کند و اصرار دارد حسن او را وارد دنیای سینما کند.

از همه بدتر، قاتلی در سطح شهر مشغول کشتن کارگردانان سینمای کشور عزیزمان ایران هست، ولی حسن را نادیده گرفته. حسن رنجیده است: آیا او مهمترین فیلمساز این شهر نیست؟ بعد آیا قاتل تحویلش نمی گیرد؟ هنگامی که نام حسن به عنوان مظنون مهم پرونده قتل ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … مطرح می شود، اوضاع دیگر غیرقابل تحمل می شود. حالا حسن ناچار است جهت اعاده حیثیتش نقشه ی هوشمندانه ای بکشد…»

تک سانسه شدن «خوک» در نخستین روز اکران

واژه های کلیدی: ایران | نمایش | سینمایی | کارگردانی | اکران فیلم | پردیس کوروش | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs